مبل طوسی با چه فرشی ست میشه ؟

خرید مبل طوسی در طیف های رنگی تیره و روشن خیلی پرطرفدار و محبوب شده است. چرا که طوسی رنگ خنثی ست و رنگ مکمل فراوان دارد که در کنار طیف گسترده آن زیبایی بی نظیری می آفرینند. پس میتوان آن را با هر رنگی در دکوراسیون های امروزی به راحتی ست کرد. همچنین به دلیل چرک تاب بودن این رنگ، مبل شما مدت زمان بیشتری تمیز به چشم می آید. اگر شما هم قصد خرید فرش دارید و رنگ مبلمان منزلتان طوسی ست این مقاله برای شماست. اگر می خواهید بدانید مبل طوسی با چه فرشی ست میشه تا انتهای این متن همراه باشید.

همانطور که گفته شد برای ست کردن مبل طوسی با فرش انتخاب های متنوعی پیش رو دارید. رنگ مبل طوسی تیره و روشن امروزه در خرید مبل مدرن جدید بسیار مورد توجه است. اگر مبلمان طوسی تیره دارید بهتر است در کنار آن برای جلوگیری از سردی و بی روحی فضا از رنگ های شاد استفاده کنید. رنگ هایی مثل فرش قرمز و آبی روشن و سبز روشن یا طلایی و زرد برای ست کردن با مبل طوسی مناسب است. همچنین مبل طوسی با فرش گردویی و فرش سرمه ای و یا فرش های مدرن صورتی و بنفش به زیبایی دکوراسیون شما کمک می کند. اگر دوست دارید توجه اصلی رو مبلمان طوسی شما باشد بهتر است فرش را با رنگ های ملایم انتخاب کنید. اما اگر می خواهید نمای فرش بیشتر در دید باشد پس از فرش های پررنگ استفاده کنید.

ست مبل طوسی و فرش طوسی

همیشه برای اینکه دکوراسیون داخلی شما با هم هارمونی لازم را داشته باشد علاوه بر ست کردن مبل و فرش می توانید با انتخاب رنگ مناسب برای پرده ، کوسن ها ، میز جلو مبلی و سایر لوازم و جزئیات داخل دکوراسیون به چشم نواز بودن فضا کمک کنید. یکی از راه های ست کردن مبل طوسی با فرش این است که رنگ کوسن با رنگ فرش یکی باشد. در این صورت همخوانی لازم بین مبلمان و فرش برقرار می شود. از آنجایی که طرح مبل های طوسی بیشتر ساده و بدون طرح هستند پس می توانید در انتخاب طرح فرش دست باز تر باشید و هر طرحی را انتخاب کنید. اما برای اینکه بدانید مبلمان طوسی با چه فرشی ست میشه در ادامه همراه باشید.

ست مبل طوسی با فرش سبز

یکی از جواب های این سوال که مبل طوسی رو با چه فرشی ست کنیم ، ترکیب طوسی و سبز است. ست مبل طوسی و سبز به فضای شما علاوه بر ویژگی شیکی و خاص بودن، حس آرامش و اطمینان را تداعی می کند. طیف های رنگی سبز برای خرید فرش ست با مبلمان طوسی می تواند سبز روشن، سبز یشمی، سبز مغزپسته ای باشد. مبل طوسی و سبز کله غازی نیز ترکیب رنگی بسیار خاص و لاکچری در ست کردن مبل طوسی و فرش به شمار می رود که تداعی کننده حس زندگی و آرامش است.

مبل طوسی با چه فرشی ست میشود

ست مبل طوسی با فرش سرمه ای

رنگ سرمه ای یکی از رنگ های تیره است که خواهان زیادی برای استفاده در دکوراسیون دارد. به همین دلیل در جواب اینکه مبل طوسی با چه فرشی ست میشه پاسخ خیلی ها فرش سرمه ای یا آبی تیره است. اما شاید یکی از دغدغه های افراد هنگام خرید فرش سرمه ای این باشد که فضا را کوچک نشان می دهد. این نکته را باید بدانید که اگر رنگ سرمه ای را به درستی در کنار رنگ های دیگر استفاده کنید اتفاقا نتیجه بالعکس میشود. پیشنهاد ما به شما این است که اگر در آپارتمان و فضاهای کوچک زندگی می کنید و می خواهید ست کردن مبل طوسی و فرش سرمه ای فضای شما را بزرگتر نشان دهد یا رنگ مبل طوسی روشن را انتخاب کنید. ترفند دیگر اینکه از پرده، کوسن و دکوراتیو و المان های دیگر دکوراسیون در رنگ های روشن مانند سفید و کرم استفاده کنید.

مبل طوسی با چه فرشی ست کنیم

ست مبل طوسی با فرش قرمز

برای اینکه فضای شما دلنشین و گرم و بانشاط باشد پیشنهاد می کنیم ست مبلمان طوسی با فرش قرمز یا لاکی را امتحان کنید. در صورت استفاده از این ترکیب رنگی یک هارمونی جذاب و پر انرژی ایجاد می شود که دیگر نیاز به تغییر اجزای دیگر دکوراسیون نخواهید داشت. ست کردن مبل ال طوسی با فرش قرمز از رنگ های مدرن روح تازه ای به خانه میبخشد و فضا را باز و بزرگ تر نشان می دهد.

در برخی موارد برای ایجاد یک تم کلاسیک گرم از فرش های دارای طراحی مدرن اما ترکیب رنگ سنتی برای ست کردن با مبل طوسی به کار گرفته می شود.

مبلمان طوسی با فرش قرمز

فرش طوسی با مبلمان طوسی

شاید اولین جواب این سوال مبل طوسی با چه فرشی ست میشود که به ذهن می رسد رنگ طوسی باشد. اگر به دنبال فضایی ملایم و دنج هستید می توانید از طیف متنوع رنگ طوسی در ترکیب رنگ مبل و فرش طوسی استفاده کنید. فرش های خاکستری یا طوسی تیره بعنوان تکمیل کننده رنگ طوسی روشن مبل ، با سبک مینیمال زیبایی دلپذیری خلق می کند. اگر می خواهید فضای کوچکتان بزرگ تر نشان داده شود از رنگ های کم نور و خنثی بهره ببرید. اما پیشنهاد می کنیم برای این که چیدمان یکنواختی نداشته باشید و خیلی زود از محیط خسته نشوید از رنگ های دیگر فرش ست با مبل طوسی استفاده کنید.

مبل طوسی با چه رنگ فرشی ست میشه

مبل طوسی با فرش گردویی

رنگ طوسی یکی از رنگ های سرد و رنگ گردویی و قهوه ای رنگ گرم وسلطنتی و کلاسیک است. ترکیب این دو رنگ حس آرامش و امنیت را به فضای خانه شما می بخشد. مبل طوسی با فرش گردویی ست میشه و یک ترکیب رنگ خاص برای سلیقه های خاص خلق می کنند. در این حالت سایر اجزای دکوراسیون شما به راحتی با ست مبل و فرش شما هارمونی برقرار می کند. خرید مبل کلاسیک طوسی روشن ست فرش گردویی هم در دکوراسیون سنتی هم مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر به دنبال این هستید که مبل طوسی با چه فرشی ست میشه ، رنگ های خنثی کرم و بژ نیز در ترکیب با مبلمان طوسی روح و زندگی می گیرند. این رنگ ها به راحتی با سایر اجزای دکوراسیون ست می شوند. هم میتوانید از مبل طوسی با فرش کرم طرح و نقش ظریف استفاده کنید. هم میتوانید برای تنوع بصری در دکوراسیون از فرش های طرح دار استفاده کنید.

مبل طوسی با فرش گردویی

ست مبل طوسی و فرش آبی فیروزه ای

فرش آبی مبل طوسی یک از ترکیب رنگی هایی شیک برای دکوراسیون است. این هارمونی به فضای شما حس شادابی و آرامش و اطمینان می دهد. در صورت خرید مبل راحتی طوسی استفاده از فرش های وینتیج آبی روشن یا همان فرش های کهنه نما برای ست کردن با مبلمان طوسی تیره و روشن گزینه مناسبی است. این فرش ها ظاهر قدیمی دارند و امروزه در فضاهای لوکس و لاکچری بسیار استفاده می شود. همچنین فرش های مدرن ترکیب رنگ زرد و آبی به زیبایی با مبل طوسی ست می شود و فضا را جذاب و خاص می کند.

مبل طوسی با چه رنگ فرشی ست میشود

فرش های طرح دار شلوغ و پیچیده با الگوهای درشت در کنار مبل های طوسی جلوه زیبایی دارند. چرا که خنثی بودن این رنگ، شلوغی طرح های فرش را تعدیل میکند و باعث میشود فضای شما از یکدستی خارج شود.

جمع بندی

در این مقاله مواردی را بیان کردیم که بدانیم مبل طوسی با چه فرشی ست میشه .  مبل طوسی تیره و روشن به دلیل رنگ خنثی که دارد و به راحتی با همه چیز ست می شود بسیار پرطرفدار است. در عین حال راهکار هایی وجود دارد که اگر بدانیم مبل طوسی با چه رنگ فرشی ست میشود به زیبایی هر چه تمام تر خانه و فضای ما کمک می کند. به راحتی میتوانید رنگ های دیگر را در قالب رنگ فرش و پرده یا رنگ دیوار یا کوسن ترکیب کنید. اصول رنگ شناسی و آشنایی با یکسری قواعد با ما کمک میکند هارمونی منحصربفرد ایجاد کنید. اگر بدانیم مبل طوسی رو با چه فرشی ست کنیم و یک دکوراسیون شیک و جذاب داشته باشیم.

در صورت تمایل به خرید مبل قیمت مناسب و با کیفیت از تولیدی با ما در تماس باشید. مبلمان آرتا بهترین کیفیت را با همان طرح و رنگ دلخواه شما ارائه می کند.

فهرست مطالب

مقالات مرتبط

تاریخچه مبل ال

تاریخچه مبل ال

تاریخچه مبل ال مبل ال یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین انواع مبلمان در دنیای مدرن است. طراحی منحصر به فرد آن که به شکل حرف

طراحی مبلمان برای سالمندان

طراحی مبلمان برای سالمندان

طراحی مبلمان برای سالمندان طراحی مبلمان برای سالمندان نیازمند توجه ویژه‌ای به جنبه‌های مختلفی از جمله راحتی، ایمنی، ارگونومی و زیبایی است. با افزایش سن،

مقایسه مبلمان سنتی و مدرن

مقایسه مبلمان سنتی و مدرن

مقایسه مبلمان سنتی و مدرن مبلمان، از دیرباز بخشی اساسی از زندگی روزمره انسان‌ها بوده و تغییرات بسیاری در طول تاریخ داشته است. این تغییرات

اشتراک گذاری:

Telegram
WhatsApp
LinkedIn
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

تخت خواب فلزی

تخت خواب فلزی

تخت خواب فلزی تخت‌خواب‌ها از اجزای اصلی هر اتاق خواب به شمار می‌آیند و نقش مهمی در راحتی و خواب بهتر ایفا می‌کنند. در میان

تخت خواب مورفی

تخت خواب مورفی

تخت خواب مورفی تخت خواب مورفی، که به عنوان تخت خواب دیواری یا تخت خواب جمع‌شونده نیز شناخته می‌شود، یکی از نوآوری‌های مهم در طراحی

تاریخچه مبل ال

تاریخچه مبل ال

تاریخچه مبل ال مبل ال یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین انواع مبلمان در دنیای مدرن است. طراحی منحصر به فرد آن که به شکل حرف